2020 Teknoloji Haberleri, Teknoloji Haberleri 2020, Son Dakika Amasya Haberleri, Son Dakika Bolu Haberleri, Son Dakika Kilis Haberleri

Paylaşım başına en çok para kazanan isimler belli oldu! Dwayne Johnson kazancıyla dudak uçuklattı

Sosyal medya platformlarını inceleyen Hopper HQ, Instagram'da en çok kazanan ünlüleri 'Instagram Zenginler Listesi' sayfasında açıkladı. Milyonlarca takipçiye sahip ünlüler, tek bir fotoğraf veya video paylaşarak milyonlarca dolar kazanıyor. PAYLAŞIM BAŞINA 1 MİLYON DOLAR Hopper HQ'nun verilerine göre, birinci sırada The Rock olarak da bildiğimiz Hollywood yıldızı Dwayne Johnson var. Eski Amerikan güreşçisi olan The Rock, Instagram'da paylaşımda bulunduğunda 1 milyon doların üzerinde parayı servetine katıyor. Film dışında bir spor markası ile anlaşması olan Rock, Kylie Jenner, Cristiano Ronaldo ve daha birçok ünlü ismi de geride bırakmayı başardı. İşte Instagram'da tek paylaşımla dudak uçuklatan paralar kazanan diğer isimler: Dwayne Johnson (@therock) 187.300.000 takipçi, 1.1015.000 dolar Kylie Jenner (@kyliejenner) 181.500.000 takipçi, 986.000 dolar Cristiano Ronaldo (@cristiano) 224.800.000 takipçi, 889.000 dolar Kim Kardashian (@kimkardashian) 175.700.000 takipçi, 858.000 dolar Ariana Grande (@arianagrande) 191.100.000 takipçi, 853.000 dolar Selena Gomez (@selenagomez) 180.300.000 takipçi, 848.000 dolar Beyonce Knowles (@beyonce) 148.700.000 takipçi, 770.000 dolar Justin Bieber (@justinbieber) 139.300.000 takipçi, 747.000 dolar Taylor Swift (@taylorswift) 135.000.000 takipçi, 722.000 dolar Neymar da Silva Santos Junior (@neymarjr) 139.300.000 takipçi, 704.000 dolar

Bir önceki yazımız olan Hakkında inceleme başlatılan TikTok hangi verileri topluyor? İşte uygulamanın madde madde ulaştığı bilgiler başlıklı makalemizde Haber, Hindistan ve Teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halkalı escort istanbul escort diyarbakır escort diyarbakır escort